جینگولو مگ

معرفی 10 خلاقیت برای تزیین شلوار لی بچگانه⭐(خاص و شیک)

معرفی 10 خلاقیت تزیین شلوار لی بچگانه

زیاد پیش می‌آید که بچه‌ای شلوارش را پاره کند و یا نق بزند که شلواری نو می‌خواهد. در این مواقع خلاقیت به داد ما بزرگ‌ترها می‌رسد. به کمک روش‌های تزیین شلوار لی بچگانه می‌توانید هم کودک‌تان را مشغول کنید و هم شلوار قدیمی‌اش را تبدیل به شلواری نو کنید. شلواری که حالا حالاها کهنه نمی‌شود. تزیین شلوار لی بچگانه حالت های مختلفی دارد که در این مطلب جینگولو با ده ایده تزیینی آشنا می‌شوید؛ پس حتما مطلب را تا انتها دنبال کنید.

تزیین شلوار لی بچگانه  

معرفی ۱۱ خلاقیت تزیین شلوار لی بچگانه که حالا حالاها تکراری نمی‌شوند!

۱. استفاده از مروارید، درخشنده و جلب‌توجه کننده

چند سالی است که استفاده از مروارید برای تزیین لباس، طرفداران زیادی پیدا کرده‌است. شلوار لی‌ای که با مروارید تزیین شود، حسابی به تن دختر کوچولوها زیبا می‌شود.

مروارید دوزی سابقه‌ای طولانی دارد. گفته می‌شود در گذشته این هنر بیشتر در مناطق دریایی رواج داشت. مروارید در تاریخ مثل امروز به صورت مصنوعی یافت نمی‌شد و فقط پادشاهان می‌توانستند از این هنر جذاب کمک بگیرند.

 

۲. تکه دوزی، تغییری هنرمندانه

به کمک دوختن تکه‌های پارچه‌های قدیمی بر روی شلوار جین کودک ترکیب بی‌نظیری را رقم بزنید. خوبی تکه دوزی این است که با هزینه‌ی بسیار کم انجام می‌شود. شما برای انجام این کار به پارچه‌های قدیمی، قیچی، نخ و سوزن نیاز دارید.

این تکه پارچه‌ها را می‌توانید از گنجه‌های خانه پیدا کنید. اگر فکر می‌کنید در خانه هیچ پارچه‌ی قدیمی‌ای وجود ندارند می‌توانید حتی به خیاطی‌های دوروبر منزل‌تان بروید و خواهش کنید که پارچه‌های اضافه‌ای که دارند را به شما بدهند.

 

۳. سنگ دوزی، معجزه در تزیین شلوار لی بچگانه

سنگ دوزی هم از آن دست هنرهایی است که می‌تواند معجزه رقم بزند! به کمک این هنر و با هزینه‌ی کم شلوار جین اسلیم کودک را به شلواری نو تبدیل می‌کند.

برای این کار اول از همه در اینترنت به دنبال نمونه‌های سنگ دوزی بچرخید. بعد از انتخاب مدل دلخواه به بازار بروید و سنگ‌های اولیه را خریداری کنید.

 

۴. استفاده از دکمه‌ها، تغییری بامزه

من در بچگی عاشق دکمه‌ها بودم. می‌توانستم ساعت‌ها با دکمه بازی سرگرم شوم. اگر کوچولوی بامزه شما مثل من تحت تاثیر دکمه‌های رنگارنگ است؛ می‌توانید دست به خلاقیتی جدید بزنید و از دکمه‌های برای تزیین شلوار جین مام استایل بچه‌ها استفاده کنید.

از کودک خود بخواهید تا دکمه‌های مورد علاقه‌اش را انتخاب کند. ممکن است تعداد دکمه‌ها زیاد و یا کم شود پس در این فرایند به کمک شما هم نیاز است. بعد از این که کودک تعدادی دکمه انتخاب کرد وقت چسباندن و یا دوختن آن‌ها بر روی شلوار لی او است. دقت کنید که اگر دکمه‌ای را برای جیب پشتی شلوار لی کودک انتخاب می‌کنید موقع نشستن به مشکل برنخورد.

   

شاید مقاله های زیر را دوست داشته باشید

تزیین شلوار لی با وایتکس

7 ایده تزیین شلوار لی با نگین ⭐ با نگین شلوار جین خود را زیبا کنید؟!

چگونه رنگ شلوار لی را روشن کنیم؟ ⭐ (روش عالی برای تغییر رنگ شلوار جین)

  معرفی 10 خلاقیت تزیین شلوار لی بچگانه در جینگولو  

۵. تزیین شلوار لی بچگانه به کمک نقاشی، تفاوتی به یاد ماندنی

نقاشی یکی از بهترین ایده‌ها برای تزیین شلوار لی بچگانه است. شما در این روش می‌توانید از خود کودک هم کمک بگیرید. این همراهی به خلاقیت و رشد کودکان کمک می‌کند.

چطور کودک را تشویق کنم؟

 بعد از این که نقاشی شما تمام شد حتما با عباراتی مثل “آفرین خیلی تلاش کردی” و یا “خوشحالم که تونستیم با هم این کار تیمی رو انجام بدیم “و عبارت‌های مشابه به کودک ارزش‌هایی را که دوست دارید در او نهادینه شود را یادآوری کنید.

۳ ایده بی‌نظیر برای نقاشی روی شلوار جین بچگانه

  • ۱. طرح‌های کارتونی‌ای که کودک دوست دارد را برای او نقاشی کنید. مثلا کشیدن مینیون‌ها روی شلوار بچه‌ها هم راحت است و هم بامزه.
  • ۲. از طرح گل برای تزیین شلوار لی بچگانه کمک بگیرید. اگر این کودک دختر است گل‌های رنگارنگ را روی شلوار او بکشید.
  • ۳. حیوانات را برای او نقاشی کنید. طرح فیل، زرافه، الاغ، خرس و موش حس و حال خوبی به بچه‌ها می‌دهند. بعضی از بچه‌ها هم طرح اژدها و دایناسور را دوست دارند.
 

۶. قلاب بافی روی شلوار جین، خاص و متفاوت

قلاب بافی از قدیم الایام هنر مورد علاقه ایرانیان بوده‌است. شما می‌توانید با قلاب، گل‌های کوچولوی رنگارنگ را طراحی کنید و بعد روی شلوار بچه ها بچسبانید.

 

۷. تزیین شلوار لی بچگانه با نگین دوزی و جواهر دوزی

در هنر جواهر دوزی از پولک، منجوق، ملیله و نگین استفاده می‌شود. این هنر به آموزش اولیه‌ نیاز دارد، اما زمانی که آن را یاد بگیرید می‌توانید در موارد زیادی از آن استفاده کنید. برای مثال می‌توانید طرح گنجشکی کوچک را روی شلوار جین اسکینی کودک کار کنید.

 

۸. استفاده از استیکرهای آماده، راحت و کاربردی

خواهر من همیشه از استیکرهای آماده برای تزیین شلوار لی بچگانه استفاده می‌کند. استفاده از این استیکرها خیلی راحت است و در انوع و اقسام طرح‌ها وجود دارند. برای مثال اگر کودک شما عاشق موسیقی است؛ می‌توانید استیکر طرح نوت موسیقی را برای شلوار او بخرید.

 

۹. تزیین شلوار لی با سفید کننده، عجیب اما واقعی!

معمولا وقتی این مورد را به کسی پیشنهاد می‌کنم تعجب می‌کند. شما به راحتی و به کمک مقوا، شابلون، چسب، قیچی، حوله، سفید کننده و بطری اسپری می‌توانید طرحی جذاب را رقم بزنید.

 قبل از شروع به کار حتما باید شلوار را اتو بکشید. بعد از آن مقوا را زیر لایه‌ای از شلوار قرار بدهید که می‌خواهید روی آن از سفید کننده استفاده کنید. شابلون را روی قسمت دلخواه بگذارید و سپس به کمک اسپری سفید کننده که قبل از این پر شده‌است مایع را روی شابلون اسپری کنید.

تزیین شلوار لی بچگانه

۱۰. تزیین به کمک چسب داغ و اکلیل، خطرناک اما جذاب

اگر در خانه چسب داغ دارید حتما روی این ایده فکر کنید. با استفاده از چسب و سپس پاشیدن اکلیل روی آن ترکیب جدیدی را خلق کنید. این ایده را فقط زمانی پیشنهاد می‌کنم که شلوار لی کودک شما کمی کهنه است. ضمنا موارد ایمنی را هم رعایت کنید.

۱۱.تزیین شلوار لی بچگانه با وایتکس

یکی از راه‌های زیبا کردن شلوار لی بچگانه تزیین شلوار لی بچگانه با وایستکس می‌باشد. امروزه حتی هر فردی شلوارهای قدیمی و از کار افتاده خودش رو با وایتکس تزئیین می‌کند شما هم می‌توانید به راحتی با رعایت یه سری از نکات ایمنی و حرفه که در مقاله جینگولو برای شما آماده کرده‌ایم این این مدل تزئیین را انجام بدید.

راستی می‌دونستید که 7 روش خیلی خفن برای تزئیین شلوار لی رو براتون داخل مقاله تزیین شلوار لی با وایتکس قرار دادیم که می‌توانید خیلی راحت شلوار لی خودتون رو به هر مدلی که می‌خواید تزئیین کنید.

  معرفی 10 روش خلاقیت تزیین شلوار لی بچگانه بسیار زیبا  

بعد از تزیین شلوار لی بچگانه نوبت چیست؟ نوبت خرید شلوار لی بچگانه از فروشگاه‌های معتبر

امروز با هم در مورد تزیین شلوار لی بچگانه صحبت کردیم. اگر کودک شما در بازی‌هایش خراب کاری کرده‌است و شلوارش پاره شده می‌توانید از ۱۰ ایده تزیینی که امروز معرفی کردیم، کمک بگیرید. شاید هم کودک شما فقط حوصله‌اش سر رفته و نیاز به تنوع دارد. در چنین مواقعی هم انجام کارهای تزیینی حال دل این کوچولو را بهتر می‌کند.

اگر به دنبال خرید شلوار جین بچگانه هستید، حتما از فروشگاه‌های معتبری مثل جینگولو کمک بگیرید. با خرید شلوارهای باکیفیت کم‌تر این امکان هست که شلوار کودک به سادگی پاره شود. تا همین حالا هم شلوارهای جینگولو به دست بچه‌های زیادی رسیده‌است و خوشبختانه هر چند وقت یک بار پیام رضایت مادرهای این بچه‌ها به گوش ما می‌رسد. در جینگولو بچرخید و شلوارهای متفاوت را ببینید. شک ندارم یکی از این شلوارها همان شلواری است که مدت‌ها دنبال آن بودید. خوشحالم که امروز را هم همراه شما بودیم.

جدیدترین محصولات

کوله پشتی زیپ یه طرفه کد 27.0

549,000 تومان
ابعاد

30*45

وزن

0/65 kg

گارانتی

اصالت کالا و کیفیت بالا

کوله پشتی کد 26

799,000 تومان
ابعاد

37*50

وزن

0/9 kg

گارانتی

اصالت کالا و کیفیت بالا

کوله پشتی کد 26

799,000 تومان
ابعاد

37*50

وزن

0/9 kg

گارانتی

اصالت کالا و کیفیت بالا

کوله پشتی زیپ یه طرفه کد 24

549,000 تومان
ابعاد

30*40

وزن

0/5 kg

گارانتی

اصالت کالا و کیفیت بالا

کوله پشتی گنبدی کد 22

499,000 تومان
ابعاد

32*35

وزن

0/7 kg

گارانتی

اصالت کالا و کیفیت بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *