جینگولو مگ

معرفی انواع دامن مد روز دنیا

معرفی انواع دامن

دامن و معرفی به روز ترین مدهای دنیا

انواع دامن، یکی از بحث‌های جذاب و دوست داشتنی برای خانم‌ها به شمار می‌رود. وقتی اطلاعات کافی در مورد مدل‌های متفاوت دامن داشته باشید و مدلی را که با بدنتان تناسب بیشتری دارد انتخاب می‌کنید، در نظر بقیه با سلیقه و بسیار شیک پوش به نظر خواهید آمد. اگر دوست دارید با قدم گذاشتن در هر فضایی از شما به خوش استایل بودن یاد کنند، در ادامه با ما همراه باشید تا مدل‌های مختلف دامن را به شما معرفی کنیم.

معرفی انواع دامن  روز دنیا

معرفی انواع دامن روز دنیا

دامن تمام کلوش؛ یکی از خوش ‌پوش‌ترین انواع دامن

یکی از مناسب‌ترین انواع دامن برای خانم‌های فعال و علاقه‌مند به پوشیدن دامن، دامن تمام کلوش است؛ به این نوع دامن، تمام دایره‌ای نیز گفته می‌شود. برای دوخت دامن کلوش، پارچه زیادی نیاز است و از نظر قد و ارتفاع دامن هیچ محدودیتی در آن وجود ندارد؛ هم، خانم‌هایی که علاقه دارند دامن کوتاه به پا کنند و هم، خانم‌هایی که به پوشیدن دامن بلند علاقه دارند، می‌توانند پارچه‌ای زیبا خریداری کرده و این دامن را بدوزند. گشاد بودن این مدل، بارزترین و مهم‌ترین ویژگی آن است.

معرفی دامن کلوش

معرفی دامن کلوش

دامن‌های مربعی؛ ساده‌ترین و شیک‌ترین مدل دامن

از دیگر انواع دامن که آن نیز زیبا و دوست داشتنی به نظر می‌رسد، دامن‌ مربعی است. این دامن از 4 گوشه، به سمت پایین ریزش داشته و برای خانم‌هایی که تنوع و سادگی را با هم دوست دارند، گزینه مناسب و جذابی به نظر می‌آید. پارچه‌ای که برای دوخت این مدل دامن باید انتخاب شود، پارچه‌هایی هستند که لَختی و نرمی زیادی در بافت آنها وجود دارد. پارچه‌های آهاردار و پارچه‌هایی که ریزش ندارند مناسب دوخت این مدل نیستند و نمی‌توانند متفاوت بودن این دامن را به نحوی شایسته و چشمگیر نشان دهند.

دامن پلیسه؛ یکی از متنوع‌ترین انواع دامن

دامن‌های پلیسه، یکی از قدیمی‌ترین مدل‌ها بوده و خانم‌های زیادی علاقه دارند دامنی در این مدل داشته باشند و در خانه و یا مهمانی‌ها به تن کنند. موضوع مهمی که خوب است در مورد دامن پلیسه بدانید، پهنای پلیسه هاست؛ هرقدر پهنا و عرض این پلسه‌ها کمتر باشد، دامن زیباتر به نظر خواهد آمد و شما را نیز کشیده‌تر نشان می‌دهد. معمولا برای دوخت این مدل، پارچه‌هایی را به کار می‌برند که الیاف مصنوعی آنها زیاد است؛ این نوع پارچه‌ها می‌توانند شکل و حالت پلیسه را حفظ کنند و معمولا بعد از شستشو نیازی به اتوکردن پلیسه ها نیست.

اگر دوست دارید یک مدل دامن متفاوت به تن کنید و یا حتی اگر قد شما کوتاه‌تر از میانگین قد خانمهاست، این مدل گزینه مناسبی برای شما به شمار می‌رود. خط‌ های عمودی در این مدل، باعث می‌شود که خانم‌ها از نظر قدی بلندتر به نظر آیند و از این نظر خرید دامن پلیسه به کسانی که به قد بلند علاقه دارند، توصیه می شود.

معرفی دامن پلیسه

معرفی دامن پلیسه

دامن چند طبقه؛ رؤیایی‌ترین مدل برای خانم‌ها و دخترهای جوان

یکی از زیباترین انواع دامن که برای دخترها و خانم‌های جوان، شایسته به نظر می‌رسد، دامن چند طبقه است. دامن لایه‌ای را معمولا با پارچه‌هایی از جنس تور و یا شیفون می‌دوزند؛ اگر در انتخاب رنگ، دقت و سلیقه زیادی لحاظ شود، این مدل در نوع خود بسیار جذاب و خواستنی ظاهر می‌گردد. تعداد طبقه‌های دامن و یا قد آن، یک موضوع کاملا شخصی بوده و قابل تغییر است.

اگر می‌خواهید با پوشیدن یک دامن زیبا، حس متفاوتی را تجربه کنید، وقت را تلف نکرده و برای خرید این دامن و یا خرید پارچه مناسب برای آن اقدام کنید. حیف است که روزهای زیبای زندگی‌مان بدون داشتن لباس‌هایی متنوع به هدر برود.

دامن تَرک؛ دوست داشتنی‌ترین مدل دامن

یکی دیگر از انواع دامن که آن نیز محبوبیت زیادی نزد خانم‌ها دارد، دامن تَرک است. یکی از ویژگی‌های بارز این مدل دامن، چند تکه بودن و گشاد شدن آن در قسمت پایین دامن است. دوخت این نوع دامن نیز از نظر قد محدودیتی ندارد، اما توصیه می‌شود کسانی که می‌خواهند لباسشان در نهایت زیبایی به نظر آید، این مدل را در قدهای کوتاه سفارش ندهند. هر چه ارتفاع دامن بیشتر باشد، زیبایی و متفاوت بودن آن نیز بیشتر خود را نشان می‌دهد. این دامن با توجه به سلیقه شما در انواع شش ترک، هشت ترک و یا بیشتر نیز در بازار موجود است.

اگر نمی‌دانید برای مجالس رسمی چه مدلی از دامن را به تن کنید، توصیه می‌کنیم به پوشیدن این مدل نیز فکر کرده و یک بار آن را در تن خود امتحان کنید. پارچه‌هایی که ریزش زیادی داشته و به اصطلاح، لَخت هستند، گزینه مناسبی برای این مدل به شمار نمی‌روند. اگر می‌خواهید این مدل را سفارش دهید و یا بدوزید بهتر دامن‌های ترک از جنس مخمل، جین و یا ژاکارد را خریداری کنید.

دامن ماهی؛ محبوب‌ترین انواع دامن نزد خانم‌های شیک پوش

خانم‌هایی که به استایل و لباس خود اهمیت زیادی می‌دهند، حتما در کمد لباس خود یک یا چند دامن ماهی دارند. مدل ماهی یکی از زیباترین و محبوب‌ترین مدل دامن نزد خانمهاست و این زیبایی از شکل متفاوت و جذاب این مدل منشا می‌گیرد. دامن ماهی تا بالا زانو، تنگ و چسبان است و در قسمت‌های پایین، گشاد می‌شود. ظاهر و مدل دامن ماهی شما را به یاد پری‌های دریایی می‌اندازد؛ به همین سبب است که به مدل ماهی، مدل دامن پری دریایی نیز می‌گویند.

مدل ماهی از جمله مدل‌هایی است که برای هر نوع اندامی مناسب به نظر رسیده و پوشیدن آن در مهمانی‌ها و مجالس متفاوت اعم از مجالس رسمی و غیر رسمی، مجالس عروسی، جشن تولد، مهمانی‌های خانوادگی و غیره باعث تفاوت می‌شود که همچون نگینی بدرخشید و توجه همه را به خود جلب کنید. با خرید دامن ماهی می توانید زیبایی را به استایل خود هدیه دهید.

دامن‌های تنگ؛ جذاب‌ترین و زیباترین مدل دامن

بر کسی پوشیده نیست، پوشیدن لباس‌های تنگ و چسبان، البته اگر توسط یک خیاط حرفه‌ای دوخته شده باشند، تاثیر بسزایی رو استایل دارد. برای مثال، دامن‌های تنگ که یکی از محبوب‌ترین انواع دامن هستند را در نظر بگیرید؛ گرچه ساده به نظر می‌آیند، اما می‌توانند شما را زیباتر از آنچه که هستید نشان دهند. دامن‌های تنگ شباهت زیادی به دامن‌های راسته دارند، اما تنگ‌تر هستند و از قدرت بیشتری برای ایجاد ظاهری جذاب در خانم‌ها برخوردارند. کسانی که می‌خواهند اندام آنها کشیده‌تر به نظر آید، می‌توانند روی این مدل دامن حساب ویژه‌ای باز کنند.

این مدل دامن، بهترین و فوق العاده‌ترین انتخاب برای خانم‌هایی است که ریزنقشند. پارچه‌هایی از جنس کرپ، جین، مخمل کبریتی و غیره برای دوخت این مدل مناسب به نظر می‌رسد.

ست کردن دامن تنگ

ست کردن دامن تنگ

دامن شلواری؛ راحت‌ترین و خواستنی ترین مدل دامن

از دیگر انواع دامن که نام آن را بسیاری از خانم‌ها شنیده‌اند و احتمالا یک یا چند عدد از آن را در منزل دارند، دامن شلواری است. دامن شلواری را هم می‌توان جزء دامن‌ها دانست و هم جزء شلوارها. اگر بخواهیم در مورد این مدل، شفاف سازی کنیم، باید بگوییم دامن شلواری را می‌توانید دامنی فرض کنید که یک خط از میان، آن را به دو قسمت تبدیل کرده است. اگر دوست دارید در منزل لباسی راحت به تن کنید، این مدل گزینه مناسبی برای این منظور خواهد بود.

ست کردن دامن شلواری

ست کردن دامن شلواری

جمع بندی

انواع دامن، موضوعی بود که ما در این متن در مورد آن صحبت کردیم. اگر به شناخت درستی از مدل‌های دامن دست پیدا کرده و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با اندامتان است، همیشه استایلی زیبا، مدرن و زیبا خواهید داشت. دامن‌ها هیچ گاه زیبایی خود را از دست نداده و همیشه در نظر خانم‌ها زیبا و خواستنی به نظر می‌آیند. هر زمانی که تصمیم می‌گیرید برای خرید یک مدل دامن اقدام کنید، مدلی را برگزینید که عیوب اندامتان را پوشانده و شما را جذاب‌تر نشان دهد. اگر به دنبال یک مدل دامن متفاوت، خاص، جذاب و زیبا هستید، حتما از مدل‌های دامن فروشگاه جینگولو دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *