جینگولو مگ

7 ایده تزیین شلوار لی با نگین ⭐ با نگین شلوار جین خود را زیبا کنید؟!

تزیین شلوار لی با نگین

از پوشیدن شلوارهای جین ساده و تکراری خسته شده‌اید؟ دلتان یک تنوع جانانه می‌خواهد؟ تزیین شلوار لی با نگین همان راهی است که باعث می‌شود شلوار جین زنانه تان، درگیر یک تنوع بزرگ شود.

اگر دستان هنرمندی دارید و در کمد لباس‌هایتان یک شلوار جین قدیمی منتظر است تا به سطل زباله سپرده شود، وقت را تلف نکنید؛ امروز، همان روزی است که می‌توانید ایده‌هایتان را به واقعیت تبدیل کنید. ما می‌خواهیم چند ایده فوق‌العاده جذاب و دوست‌داشتنی برای تزیین شلوار جین به کمک نگین بهتان آموزش دهیم؛ تزیین شلوار لی با نگین یکی از راه های بسیار جذاب برای تزئیین شلواری لی می‌باشد که امروزه بسیاری از جوانان برای زیبایی چند برابر شلوار های خود با ما در ادامه همراه باشید. اگر دوست داشتید، این مقاله که در مورد تزیین شلوار لی با وایتکس است، مطالعه کنید.

تزیین شلوار لی با نگین

تغییر ظاهر شلوار جین و یا پارچه ای

طبق گزارشاتی که به جینگولو داده میشه، این مورده که شلوار های جینی که استفاده میکردیم دیگه قدیمی شده و نمی‌تونیم بپوشیم. امروز داخل این مقاله برای شما عزیزان تزیین شلوار لی با نگین را توضیح دادیم که به زیباترین حالت ممکن شلوارهای جین و شلوارای پرچه‌ایه خودتون رو تزئین کنید.

شلوارها متاسفانه بعد از یه مدت از مد می‌افتند و دیگه راهی برای پوشیدنشون وجو نداره مگر اینکه خودتون وارد عمل بشید!

در ادامه مطلب راه و روش های گوناگون تزئین شلوار لی و شلوار پارچه‌ای رو قرار دادیم پس برای دونستن این آموزش ها که چطور شلوارمون را جذاب کنیم، باما تا ادامه مطلب همراه باشید…

تزیین شلوار لی با نگین

 

تزیین شلوار لی با نگین

برای تزیین کردن شلوار لی به چه چیزهایی نیاز دارم؟

برای تزیین کردن شلوار لی با نگین باید ابزار مناسب را فراهم کنید. اینکه شما به چه وسایلی نیاز دارید، به نوع نگینی بر می‌گردد که برای این کار تهیه کردید. انواع متفاوت نگین در بازار موجود است و شما با توجه به طرح و ایده‌ای که دارید، می‌توانید یکی از انواع آن را بخرید. نگین‌ها، یا حرارتی هستند؛ یا به صورت متری به فروش می‌روند و یا می‌توانید به صورت کیلویی آنها را بخرید. البته مسلما برای شلوار جین مام استایل به یک کیلو نگین نیاز ندارید و تنها با تهیه چند گرم نگین می‌توانید تزیین شلوار لی با نگین را شروع کرده و طرحی زیبا و خواستنی روی آن بیندازید.

وقتی نگین‌ها را آماده کردید، باید سایر وسایل را نیز فراهم کنید. اگر نگین شما از نوع حرارتی است، که باید اتوی بخاری نیز داشته باشید. اگر نگینی که خریده‌اید، از نوع متری و یا وزنی است، بهتر است نخ و سوزن آماده کنید. علاوه بر تمامی اینها، داشتن یک طرح برای دوخت روی شلوار جین اسلیم از دیگر وسایل مورد نیاز برای طرح اندازی با نگین روی شلوار جین است.

 برای تزیین شلوار لی با نگین چیکار کنم؟

وقتی تمام وسایلی که در بالا اشاره کردیم آماده کردید، نوبت به مهم‌ترین مرحله کار، یعنی انداختن طرح می‌رسد. ما برای آنکه شما بهتر متوجه شوید، تزیین شلوار جین اسکینی با نگین به چه صورت انجام می‌شود، در دو بخش جداگانه به شرح زیر، بهتان یاد می‌دهیم که چگونه شلوارتان را تزیین کنید:

  • تزیین شلوار جین با کمک نگین حرارتی
  • تزیین شلوار جین با کمک نگین‌های متری و گرمی

به اندازه وقت و حوصله‌ای که شما برای انجام این کار در نظر دارید، هر یک از دو روش بالا را توضیح خواهیم داد. امیدواریم که این توضیحات بتوانند به شما کمک کنند یک شلوار جین زیبا، جذاب و خاص داشته باشید.

 

 

از مقاله های زیر نیز دیدن کنید

تزیین شلوار لی با وایتکس ⭐ با وایتکس لباس خود را زیبا تر کنید؟

آموزش نقاشی روی شلوار جین (جامع و کاربردی)

چگونه روی شلوار لی (شلوار جین) طرح بکشیم؟

آموزش گلدوزی روی شلوار جین

تزیین شلوار لی با نگین استایل های جدید

1- تزیین شلوار جین با کمک نگین حرارتی

برای تزیین شلوار لی با نگین و برای آنکه بتوانید به کمک نگین حرارتی یک شلوار جذاب و خاص داشته باشید، باید زحمت بکشید و به خرازی بروید. در خرازی می‌توانید نگین حرارتی آماده را خریداری کنید. نگین‌های حرارتی را در پشت کاغذهای نسوز می‌چسبانند. توصیه می‌کنیم یک طرح جمع و جور انتخاب کنید؛ زیرا معمولا پارچه شلوار لی،  فضای کافی برای چسباندن طرح‌های بزرگ را در اختیار شما قرار نمی‌دهد.

وقتی نگین حرارتی را خریداری کردید، به خانه آمده و شلوار جینی که می‌خواهید تزیینش کنید، آماده کنید. برای چسباندن نگین روی لباس، باید اتوبخار نیز داشته باشید. اتوی بخار را آماده کنید؛ آب داخل آن بریزید و اجازه دهید اتو به دمای مورد نظر برسد.

در ادامه تزیین شلوار لی با نگین، نوبت به قرار دادن نگین روی لباس است. کاغذ نسوزی را که نگین‌ها به آن چسبانده‌ شده‌اند، از لایه زیرین جدا کرده و در جایی از شلوار که می‌خواهید طرحدار شود، قرار دهید. اتوی بخار را روی نگین‌ها قرار دهید و صبر کنید تا همه نگین‌ها به لباس بچسبد و هیچ نگینی روی کاغذ نسوز باقی نماند.

وقتی مطمئن شدید که تمام نگین‌ها روی شلوار لی منتقل شده‌اند، اتو را برداشته و اجازه دهید تا دمای لباس کاهش پیدا کند. وقتی لباس، سرد شد، کاغذ نسوز را از روی شلوار جدا کرده و شاهد هنرنمایی و حُسن سلیقه‌تان باشید.

2- تزیین شلوار جین با کمک نگین‌های متری و گِرَمی

برای تزیین شلوار لی با نگین متری و گرمی، باید دستان توانمندی داشته باشید. کسانی که منجوق‌دوزی و یا سنگ دوزی روی لباس را بلدند، می‌توانند با این نگین‌ها یک طرح خارق‌العاده و زیبا، روی شلوار لی ایجاد کنند.

برای تزیین شلوار جین با نگین متری و گرمی، یک طرح زیبا و دوست داشتنی در ذهن خود آماده کنید. این طرح را با یک مداد و یا یک خودکار روی شلوار رسم کرده و دوخت آن با نگین را شروع کنید. بعد از تمام شدن کار، شلوار جین کهنه و قدیمی‌تان از این رو به آن رو خواهد شد.

بهترین جا برای تزیین شلوار لی با نگین کجاست؟

برای تزیین شلوار لی با نگین می‌توانید یکی از محل‌های زیر را انتخاب کرده و عملیات تزیین را شروع کنید:

  • اطراف دمپای شلوار یکی از بهترین جاها برای تزیین شلوار جین با نگین است.
  • اگر شلوار جین‌تان جیب دارد، اطراف جیب می‌تواند محل مناسبی برای خلق یک اثر زیبا با کمک نگین باشد.
  • برخی شلوارهای جین، دمپای پاکتی دارند؛ این قسمت نیز می‌تواند جای خوبی برای دوخت و یا چسباندن نگین باشد.
  • اگر شلوار جین‌تان، چاکدار است، اطراف چاک‌ها نیز محل خوبی برای نصب نگین‌ها هستند.
  • چسباندن نگین روی قسمت ران یا ساق نیز به زیباتر شدن شلوار جین کمک می‌کند.

 

تزیین شلوار لی با نگین

 

شلوار لی زیبا می‌خواهید؟ حتما روش زیر را امتحان کنید!!!

ما در این متن، چند ایده برای تزیین شلوار لی با نگین گفتیم و از شما می‌خواهیم اگر حوصله، و حس زیبایی شناختی کافی برای انجام چنین کارهایی ندارید، به هیچ عنوان هزینه روی دست خود نگذاشته و برای خرید نگین و سایر وسایل هزینه صرف نکنید.

برای داشتن یک شلوار جین زیبا راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها رفتن به فروشگاه جینگولو است. جینگولو متخصص شلوارهای جین زیبا و خاص است. اگر در طی گشت و گذارهایی که در فروشگاه‌های شهر محل زندگی‌تان داشته‌اید، نتوانسته‌اید یک شلوار جین زیبا بیابید، توصیه می‌کنیم از این فروشگاه نیز دیدن کنید. اینجا همان فروشگاهی است که می‌تواند شما را در اولین نگاه، عاشق خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *