جینگولو مگ

شلوار اسلش چیست و تفاوت آن با شلوار جاگر

تفاوت شلوار اسلش و جاگر در چیست؟

 تفاوت شلوار اسلش با جاگر

شلوار های اسپرت از انواع مختلفی تشکیل می شوند و به دلیل راحتی استفاده از آن ها و شیک بودن از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.این روزها استفاده از انواع شلوار جین مام استایل، شلوار ورزشی و انواع شلوار اسپرت به علت راحتی مصرف کننده ها، رواج زیادی پیدا کرده است. دو نوع شلوار اسپرت معروف، اسلش و جاگر نام دارند که به لحاظ ظاهری شبیه به یکدیگر هستند، اما در واقع تفاوت هایی دارند. در ادامه می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که شلوار اسلش چیست و تفاوت آن با شلوار جاگر در چه مواردی می باشد؟

بررسی شلوار اسلش و تفاوت آن با جاگر

بررسی شلوار اسلش و تفاوت آن با جاگر

شلوار اسلش چه نوع شلواری است؟

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که شلوار اسلش چیست؟ در پاسخ باید بگوییم امروزه شلوار های اسلش به دلیل تنوع و راحتی آن ها، طرفداران بی شماری به خود جلب کرده اند و در خیابان ها افراد زیادی را می بینیم که از این شلوار ها بر تن دارند. این شلوار ها نسبت به شلوار های راحتی منزل مقداری رسمی تر هستند و بیش تر در پایین مچ آن ها کش و گت استفاده می شود البته شباهت هایی بین این نوع شلوار و شلوار جین مام استایل از نظر راحتی و گشاد بودن وجود دارد، اما جنس این دو شلوار با هم تفاوت های زیادی خواهد داشت.

 شلوار های اسلش به دلیل راحتی که دارند، در مدل های غیر رسمی طراحی و تولید می شوند. اما امروزه علاوه بر ورزش و گردش این شلوار ها در اماکن عمومی و خیابان ها هم استفاده می شود. شلوار های اسلش نباید با شلوار های گرم کن اشتباه گرفته شود، زیرا این دو شلوار با هم تفاوت هایی دارند. از جمله این که شلوار های اسلش در انواع و جنس های متنوع تولید و عرضه می شوند و با وجود اینکه بیش تر آن ها گشاد و آزاد هستند، طراحی مچ آن ها به نحوی است که در منزل نمی توان از آن به عنوان شلوار راحتی استفاده کرد.

شلوار اسلش چیست؟

شلوار اسلش چیست؟

شلوار جاگر چه نوع شلواری است؟

پس از پاسخ به این سوال که شلوار اسلش چیست؟ به سراغ معرفی نوع دیگر شلوار، یعنی شلوار جاگر می رویم. یکی از پرطرفدار ترین انواع شلوار ها، شلوار جاگر نام دارد که به لحاظ ظاهری مشابه شلوار اسلش است. این شلوار طراحی گشادی دارد و پای آن توسط کش جمع می شود. شلوار های جاگر از پارچه های مختلفی دوخته می شود، اما بیش تر از پارچه های نازک و راحت برای دوخت این شلوار ها استفاده می کنند. اگر این شلوار ها با پارچه ضخیم دوخته شوند، راحتی و آزاد بودن را برای فرد فراهم نمی کنند و پوشیدن آن بسیار سنگین و سخت خواهد شد.

شلوار جاگر چیست؟

شلوار جاگر چیست؟

به طور کلی از شلوار های جاگر می توان در آب و هوای مرطوب و گرم استفاده کرد. این مدل شلوار به نوع خط دار و اسپرت دسته بندی می شود. جاگر خط دار، همان طور که مشخص است، یک نوار رنگی از کنار آن دوخته می شود. شلوار جاگر اسپرت از جیب های زیادی برخوردار است و ممکن است برای دوخت شلوار های جاگر خط دار از پارچه های طرح دار استفاده کنند که متفاوت تر از دیگر انواع این شلوار باشد. استفاده از این نوع خاص از شلوار برای کسانی که به دنبال ظاهر اسپرت هستند، اما پوشیدن شلوار جین در فصل گرما باعث آزار آنها می شود، گزینه مناسبی می باشد.

بررسی شلوار جاگر

بررسی شلوار جاگر

فرق شلوار جاگر و اسلش چیست؟

شلوار اسلش چیست و تفاوت آن با شلوار جاگر در چه مواردی است؟ شلوار اسلش و جاگر از لحاظ دوخت و طراحی شباهت زیادی به هم دارند. در این دو شلوار در قسمت کمر، از کش استفاده شده و قسمت میانی آن بسیار گشاد و مچ آن ها تنگ و جذب است. یکی از مهم ترین تفاوت های شلوار اسلش و جاگر در جنس و بافت پارچه است. شلوار های اسلش از پارچه های ضخیم تری دوخته شده اند و برای فصل سرما و زمستان مناسب هستند. اما شلوار های جاگر در مقایسه با اسلش از پارچه های نازک و نرم تهیه می شوند و از آن بیش تر در فصل گرما و تابستان استفاده می شود. اگر برای فعالیت ورزشی، به دنبال شلوار مناسب و ایده آل هستید، شلوار اسلش گزینه خوبی برایتان خواهد بود. شما می توانید به کمک این دو نوع شلوار، ظاهری بسیار اسپرت و راحت برای خود بسازید و همان جذابیتی که شلوار جین به شما می دهد را با این مدل از پوشاک، تجربه کنید، اما با راحتی بیش تر!

تفاوت بین شلوار اسلش و جاگر

تفاوت بین شلوار اسلش و جاگر

خرید شلوار اسلش و جاگر

پس از بررسی تفاوت شلوار اسلش با جاگر، باید به سراغ بحث خرید این شلوارها برویم. برای خرید شلوار اسلش و جاگر به کجا می توان مراجعه کرد؟

مراکز متعددی وجود دارند که اقدام به تولید و فروش شلوار اسلش و جاگر نموده اند. اما مصرف کنندگان باید ابتدا از کیفیت کار اطمینان حاصل کرده و با در نظر گرفتن قیمت، گزینه مناسبی را برای خود برگزینند. سایت جینگولو، عرضه کننده انواع پوشاک زنانه و مردانه با کیفیت عالی و قیمت مناسب است که توانسته در مدت زمانی کوتاه، مشتریان زیادی را به دور خود جمع کند. شما می توانید برای خرید شلوار جین و انواع مدل شلوارهای دیگر به این سایت مراجعه کرده و با مشاهده مدل های گوناگون و قیمت های آنها، گزینه ای مناسب را برای خود انتخاب کنید. جینگولو کلیه محصولات خریداری شده را در زمانی کوتاه در محل به شما تحویل می دهد.

خرید شلوار اسلش و جاگر

خرید شلوار اسلش و جاگر

کلام آخر

در این مقاله کوشش کردیم تا به سوالات شلوار اسلش چیست و تفاوت شلوار اسلش با جاگر  پاسخ دهیم. این دو نوع شلوار هر یک طرفداران مخصوصی دارند که البته هر کدام در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و تولید می شود. با توجه به تفاوت هایی که گفته شد، نتیجه می گیریم که هر یک از آن ها مناسب فصل مخصوصی هستند و در طراحی تفاوت جزئی دارند. سایت جینگولو می تواند به شما برای خرید و کسب اطلاعات بیش تر در زمینه انواع شلوار جین، جاگر و اسلش راهنمایی های مطلوبی ارائه دهد.

سوالات متداول درباره تفاوت شلوار اسلش و جاگر

شلوار اسلش چه نوع شلواری است؟

نوعی از شلوارهای راحتی مردانه و زنانه است که غالبا کشی بوده و به نوعی گشاد و آزاد طراحی می شوند. این گشاد بودن در ناحیه مچ کمی کاسته شده و به همین دلیل این شلوار می تواند به راحتی با انواع استایل ها نظیر اسپرت، ورزشی، روزانه و … ست شود.

شلوار جاگر چیست؟

جاگر نوعی شلوار راحتی است که غالبا در مچ آن از کش استفاده می شود تا حالت جمع به خود بگیرد. این شلوارها گشاد و راحتند و می توانند برای استفاده روزانه، پیاده روی و حتی ورزش استفاده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *